Usługi cateringowe - tanio szybko i smacznie

Zapoznaj się z naszym menu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zestawy wraz z wyceną. Aby zobaczyć menu, prosimy kliknąć na wybraną propozycję. Na życzenie przygotujemy kalkulację menu według Państwa sugestii.

Elegancko, smacznie i... niedrogo. Catering Warszawa i okolice. Kliknij aby zobaczyć cennik profesjonalnych usług cateringowych. Idealny wybór na catering konferencje i szkolenia.

Doskonała propozycja na firmowe spotkanie świąteczne. Tradycyjne potrawy, profesjonalna obsługa, rozsądne ceny.

Świetna oferta cateringowa dla firm, Warszawa i okolice. Oryginalne menu, dekoracje kwiatowe, dyskretna obsługa. Kliknij, aby zobaczyć ceny.

Najlepsza oferta dostawy na niewielkie konferencje lub szkolenia. Termosy z kawą i herbatą, mini kanapeczki i przekąski, deserki, kanapki typu sandwich - skomponuj swoje menu i zamów nawet na jutro. Sprawdź, jakie to wygodne.

Zamawiasz catering na konferencję, szkolenie? Nie zapomnij o profesjonalnym serwisie kawowym. Kawa z ekspresów ciśnieniowych serwowana przez baristów - kliknij i sprawdź cenę za najlepszą jakość.

Zamów u nas pyszne, elegancko podane jedzenie i profesjonalną obsługę. Znajdziesz tu menu na komunię, chrzciny lub inne przyjęcie okolicznościowe. Tani i dobry catering Warszawa i okolice.

Znajdziesz tu menu na bankiet Warszawa i okolice z cenami. Profesjonalny sprzęt, dyskretna obsługa kelnerska, ciekawe menu i dobre ceny.