Referencje

"Z firmą Catering Partner Goethe-Institut w Warszawie współpracował już kilkakrotnie (...), Catering Partner zrealizował kompleksową dwudniową obsługę eventu z okazji 25. urodzin Goethe Institut w Warszawie. Współpraca z panem Filipem Wojnickim i firmą Catering Partner jest bez zarzutu (...), a serwowane potrawy są smaczne i estetycznie zaaranżowane. Polecamy firmę Catering Partner i liczymy na dalszą owocną współpracę."

-- dr Georg M. Blochmann Dyrektor Goethe Institut w Warszawie

"Dziękujemy serdecznie za przygotowanie cateringu na turnieju Dodgeball Tournament 2014. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnego, sprawnego i samodzielnego podejścia do projektu. Poczęstunek był bardzo smaczny, goście chwalili dobór dań i ich jakość, a sposób serwowania pod otwartym namiotem był sympatyczny i schludny. Jesteśmy również bardzo wdzięczni, że byliście Państwo bardzo elastyczni (...). Komunikacja i wszelkie ustalenia były szybkie i sprawne (...)."

-- Cezary Pietrasik Prezes Fundacja Efekt Motyla

"Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie pragnie serdecznie podziękować firmie Catering Partner za organizację uroczystej kolacji (...) dla uczestników międzynarodowej konferencji weksykologicznej "In Hoco Signo Vinces 2014" (...). Zarówno jakośc posiłków jak i obsługi podczas wydarzenia była wzorowa. Liczymy na równie przyjemną i owocną współpracę w przyszłości."

-- prof. nadzw. dr hab. Zbigniew Wawer Dyrektor Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie

"Z firmą Catering Partner Dom Badawczy Maison Sp. z o.o. współpracuje nieprzerwanie od 2010 roku. Firma zapewnia poczęstunek na wszystkich naszych imprezach dla klientów oraz na prywatnych spotkaniach firmowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy (...). Jedzenie zawsze w pełni zaspokaja nasze oczekiwania, jest wyśmienite, różnorodne, bardzo elegancko podane. Obsługa bardzo profesjonalna i dyskretna. Z przyjemnością stwierdzam, że firma rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań zapewniając usługi na wysokim poziomie."

-- Dominika Maison Prezes Zarządu

Agata Wożniak Prokurent Dom Badawczy Maison Sp. z o.o.

"Jedzenie było bardzo smaczne i świeże dzięki przygotowywaniu na żywo, dobra aranżacja przestrzeni zapobiegła kolejkom i usprawniła obsługę, co było szczególnie ważne ze względu na sporą ilość gości - około 1100 osób. (...) Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić usługi firmy Catering Partner przy organizacji dużych przyjęć i eventów."

-- Katarzyna Kowalczyk Kierownik Projektu/Project Manager Euler Hermes Services Polska Sp. z o.o.

"Fundacja Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” co roku zaprasza Prezydentów i Burmistrzów Miast Papieskich na spotkanie opłatkowe z uroczystym obiadem do siedziby Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski. Ze względu na rangę przyjęcia bardzo istotna jest wysoka jakość obsługi cateringowej. (...) Na podstawie pięcioletniej już współpracy przy okazji Spotkań Opłatkowych oraz innego rodzaju przyjęć możemy z całą pewnością polecić usługi firmy Catering Partner jako rzetelnej i profesjonalnej firmy cateringowej."

-- Andrzej Cehak Członek Zarządu Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

"Catering Partner to firma, z którą rozpoczęliśmy współpracę w grudniu 2009 r.,(...). Firma Catering Partner w pełni wykazała się swoim profesjonalizmem i rzetelnością wykonanych usług. (...) Oceniając naszą współpracę z Catering Partner możemy zarekomendować usługi firmy jako solidnego i rzetelnego partnera dbającego o interes zleceniodawcy."

-- Marek Gnarowski Członek Zarządu Dyrektor ds. Organizacji i Rozwoju Biznesowego Inco Veritas S.A.

"Obsługę cateringową tego wydarzenia zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Catering Partner, z którą mieliśmy okazję współpracować już wiele razy przy realizacji kilku projektów dla naszych najważniejszych klientów. Z całą odpowiedzialnością będziemy polecali firmę Catering Partner jako wykonawcę wszelkich usług cateringowych."

-- Jakub Zdrzalik, Dyrektor Zarządzający

"Z przyjemnością stwierdzamy, że firma Catering Partner rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań zapewniając usługę na wysokim poziomie, odpowiadającym wysokiej randze wydarzenia."

-- Dariusz Piekut, Wiceprezes Urzędujący AZS Środowisko Warszawa

”Oprócz licznych atrakcji przewidzianych dla uczestników bardzo ważną częścią tego wydarzenia była kompleksowa obsługa cateringowa. (…) Jedzenie było bardzo smaczne i apetycznie podane, obsługa kelnerska zaś miła i bardzo pomocna. Polecam Państwu korzystanie z usług cateringowych świadczonych przez firmę Catering Partner.”

-- Joanna Ostanek, Klaps Promotions

"Jedzenie ze każdym razem było wyśmienite, oryginalnie podane i w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. (…) Firma Catering Partner działa w pełni profesjonalnie i jest godna polecenia. Jakośc usług oraz organizacja może zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów."

-- Anna Biniek Customer Relation & Information Manager

"(...) Zarówno przygotowane menu oraz jego ekspozycja zasługują na podkreślenie. Potrawy były zgodne ze specyfikacją, smaczne, świeże i zdrowe. (...) Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma ta doskonale poradzi sobie z usługami w podobnym zakresie. W związku z tym rekomenduję firmę Catering Partner jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego w branży cateringowej."

-- Szymon Chrostowski Prezes Fundacji "Wygrajmy Zdrowie"

"Szczególnie należy podkreślić profesjonalną obsługę, wszechstronnośc gwarantowanych potraw, elastycznośc we współpracy oraz reagowanie na nasze indywidualne potrzeby. Rekomendujemy Catering Partner jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego."

-- Iwona Firmanty HR Specialist

"Nasi goście byli zachwyceni zarówno smakiem, jak i podaniem potraw. Polecamy firmę Catering Partner i mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę."

-- Łukasz Konieczny
HoReCa & Premium Brand Manager

"Catering Partner pragniemy zarekomendować jako solidnego i rzetelnego partnera, z którym współpraca przebiegała w miłej, życzliwej atmosferze oraz z gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. (…) Catering Partner to z całą pewnością profesjonalizm, sprawna organizacja oraz pełne zaangażowanie w troskę o spełnienie oczekiwań klienta."

-- Mgr Mariola Daszkiewicz – Konopczyńska
Kanclerz

"Z przyjemnością stwierdzam, iż usługi cateringowe były wykonane terminowo oraz z należytą dokładnością i starannością. (…) Zadowolenie ze współpracy z firmą Catering Partner pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma solidnie i rzetelnie realizująca swoje zadania i tym samym godna polecenia innym instytucjom."

-- Ewa Wróbel
Dyrektor
Departamentu Wdrażania EFS

"W imieniu Ministerstwa Infrastruktury mam przyjemnośc udzielić referencji firmie Catering Partner. (…) Wartym podkreślenia jest, iż powyższe usługi zostały wykonane terminowo oraz z zachowaniem wysokiej jakości. Firma Catering Partner wykazała się proklienckim podejściem oraz elastycznością w kwestiach organizacyjnych."

-- Anna Midera
Zastępca Dyrektora
Departament Polityki Transportowej i Spraw Międzynarodowych

"Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Catering Partner, z którą współpracowaliśmy wielokrotnie. Firma dała się poznać jako rzetelna, punktualna, dbająca o potrzeby swoich klientów. Cechuje ją świetna organizacja pracy oraz wysoka jakość świadczonych usług."

-- Dorota Brzezińska

"Warto również dodać, że firma Catering Partner znakomicie potrafi sobie poradzić w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach. (…) Firma Catering Partner zasługuje na zaufanie i jest godna polecenia."

-- Dorota Brzezińska

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z trwającej już od kilku lat współpracy. Po raz kolejny serdecznie polecamy korzystanie z usług firmy Catering Partner."

-- Dr inż. Jakub Łoch

"Smaczne, ładnie udekorowane jedzenie oraz profesjonalna i sprawna obsługa kelnerska sprawiły, że nasze spotkanie świąteczne zostanie pozytywnie zapamiętane przez jego gości."

-- Dr inż. Jakub Łoch

"Menu zostało przygotowane zgodnie z naszymi sugestiami, dzięki czemu doskonale trafiło w gust naszych gości. (…) Z przyjemnością polecamy Państwu usługi firmy Catering Partner."

-- Giulio Molisani
Dyrektor

"Instytut Paliw i Energii Odnawialnej rekomenduje firmę Catering Partner jako sprawdzonego partnera przy organizacji szkoleń, konferencji i spotkań."

-- Dr inż. Krzysztof Bajdor
Dyrektor Naczelny

„Zapewniona obsługa była profesjonalna, elastyczna i na wysokim poziomie, a jedzenie smaczne i podane w estetyczny sposób. Catering Partner to firma, która konkuruje jakością i ceną.”

-- A. Korkus, AllEvents

"Organizacja cateringu odbyła się profesjonalnie i sprawnie. Jedzenie było nie tylko smaczne, ale i elegancko podane."

-- Ewa Onych, Beliard Sp. z o. o.

"Usługa firmy Catering Partner spełniła nasze oczekiwania, w związku z czym możemy polecić ją jej przyszłym klientom."

-- Inż. Andrzej Nowak
Prezes Zarządu

"Profesjonalizm Państwa firmy, jak również perfekcyjna praca personelu stworzyły miłą oprawę tego ważnego dla nas wydarzenia. Podczas naszej współpracy daliście się Państwo poznać jako rzetelny i solidny partner, którego niewątpliwie możemy polecić innym instytucjom."

-- Piotr Żbikowski
Przewodniczący Rady
Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

"May Agency poleca serwis cateringowy Filipa Wojnickiego firmom korporacyjnym na imprezy 200 – 300 osobowe (grille, pikniki i imprezy integracyjne)."

-- Jarosław Mateński
Właściciel

"Fundacja Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” potwierdza wykonanie usługi cateringowej podczas spotkania opłatkowego Prezydentów i Burmistrzów Miast Papieskich (…).
Firma Catering Partner w pełni wykazała się swoim profesjonalizmem i rzetelnością wykonanej usługi."

-- Andrzej Cehak
Członek Zarządu Fundacji
„Dzieło Nowego Tysiąclecia”